Na závěr tréninku v Poděbradech panovala mezi basketbalovými reprezentanty uvolněná nálada. Na koš si vystřelil i trenér Luboš Bartoň a poté, co míč poslal přesvědčivě k obroučce, obrátil se k Vítovi Krejčímu: „Není to špatné na to, že jsem teď třicet minut podával míče!“ Načež si vyslechl pochvalu. „Máš to furt v ruce,“ pronesl aktuálně jediný Čech se smlouvou v zámořské NBA.